O witrynie

Przed Państwem blog prowadzony przez osobę z bogatym doświadczeniem zawodowym, która pragnie podzielić się z Państwem swoją wiedzą zdobytą podczas kierowania własnym biurem rachunkowym.

Dzięki temu blogowi będziecie Państwo zawsze na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami oraz ich interpretacjami. Poznacie Państwo z życia wzięte przykłady poparte pracą zawodową w tematyce rozliczeń, prowadzenia własnej działalności gospodarczej, rachunkowości i księgowości.

Blog pisany jest fachowym, choć dla zwykłego zjadacza chleba łatwym do zrozumienia językiem, dzięki czemu niezależnie od wiedzy i doświadczenia każdy z czytelników znajdzie tu ciekawe i użyteczne dla siebie informacje. Autor bloga to prawdziwy pasjonat z powołaniem do zawodu, który wykonuje. Prezentowane przez niego treści komponowane są w sposób przejrzysty, zwięzły i maksymalnie merytoryczny, więc z pewnością nie stracicie Państwo czasu czytając jego artykuły.

Mnóstwo ciekawostek, ważne porady z dziedziny rachunkowości i wyczerpujące omówienia zmian w przepisach. Serdecznie zapraszamy lektury!